V-LINE, 2003 yılında kurulan, zayıflama ve kozmetik alanında cihaz üretimi yapan, satışını gerçekleştiren aynı zamanda cihazlarını stüdyolarında kişi deneyimine de sunan bir firmanın ürünüdür. Firmanın uzun yıllara dayanan deneyimi sayesinde ve kalite politikaları gereği uzun ömürlü ürünler üretmektedir. Dünyanın birçok ülkesinde kullanılmaktadır.

V-LINE, patenti alınmış dünyadaki ilk ve tek vakumlu-titreşimli koşu bandı olma özelliğini taşıyan koşu bandına sahiptir. Yürüyüş bandındaki eğim için kullanılan pnömatik (havalı) sistem de aynı şekilde sadece bu cihaza özgüdür. Yürüyüş esnasında dizlere gelen baskıyı azaltmak için amortisörlerle yaylanma etkisi yapılmıştır. Dayanıklı bir ürün sunmak için cihazda kullanılan parçalar dünyanın çeşitli ülkelerinden tedarik edilmiştir. Üniversitelerle iş birlikleri ve bilimsel testler yapılarak üretilen cihaz; kullanıcılara daha güvenli, bilimsel ve sağlık açısından daha çok katkı sunacak şekilde geliştirilmiştir.

V-Line Türkiye; Palms Fit çatısı altında 2022 yılında kurulmuştur. Türkiye’de V-Line kapsüllü koşu bandını satan tek yetkili distribütördür.

V-Line Türkiye; satış ve servis hizmeti verdiği VLine ürünüyle kişilerin hızlı zayıflaması, sıkılaşması ve sağlıklanmasının yanı sıra Türkiye pazarında sınıfında farklılık yaratmak ve iş imkanları sunmak amacıyla kurulmuştur.

Kurum kültürü olarak insan sağlığını ve huzurunu benimsediğimiz yolda yürümeye devam edeceğiz.

Serhat Say

Makine Mühendisi

Powered by